Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 337 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 6063 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-188 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізеді:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"169 371" сандары "170 195" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдер
"147 058" сандары "147 882" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар
"169 371" сандары "172 409,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицит)
"0" саны "-2 214,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайданалу)
"0" саны "2 214,2" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
екінші абзацта:
"13 935" сандары "14 759" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшаcы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Смолинец
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 3 сәуірдегі
№ 337 шешіміне
Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 307 шешіміне
1 Қосымша
2019 жылға арналған Бадамша ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2019 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2019 года № 6063. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-188, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "169 371" заменить цифрами "170 195",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "147 058" заменить цифрами "147 882";
в подпункте 2):
затраты
цифры "169 371" заменить цифрами "172 409,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифру "0" заменить цифрами "-2 214,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифру "0" заменить цифрами "2 214,2".
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "13 935" заменить цифрами "14 759".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 г.
Председатель сессии маслихата Н. Смолинец
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 апреля 2019 года № 337
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 307
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы