Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 338 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 6064 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-187 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізеді:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"122 208" сандары "123 170" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"113 846" сандары "114 808" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"122 208" сандары "124 811,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-1 641,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру
"0" саны "1 641,6" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"962,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшаcы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Смолинец
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 3 сәуірдегі
№ 338 шешіміне
Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 308 шешіміне
1 Қосымша
2019 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2019 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 апреля 2019 года № 6064
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-187, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "122 208" заменить цифрами "123 170",
в том числе:
поступления трансфетов
цифры "113 846" заменить цифрами "114 808";
в подпункте 2):
затраты
цифры "122 208" заменить цифрами "124 811,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифру "0" заменить цифрами "-1 641,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (профицита) бюджета
цифру "0" заменить цифрами "1 641,6".
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"962 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата Н. Смолинец
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение
к решению районного маслихата
от 3 апреля 2019 года № 338
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 308
Бюджет Желтауского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы