Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 мамырдағы № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 маусымда № 6248 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-187 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "123 170" сандары "134 122" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "114 808" сандары "125 760" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "124 811,6" сандары "135 763,6" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 18 349 мың теңге;
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға - 1 812 мың теңге";
Келесідей мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1) 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 962 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 мая 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июня 2019 года № 6248. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-187, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "123 170" заменить цифрами "134 122",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "114 808" заменить цифрами "125 760";
в подпункте 2):
затраты - цифры "124 811,6" заменить цифрами "135 763,6";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
18349 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданский служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий;
1812 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1) Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
962 тысяч тенге- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.