Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 374 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 6347 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-187 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "134 122" сандары "134 622" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "125 760" сандары "126 260" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар - "135 763,6" сандары "136 263,6" деген сандармен ауыстырылсын;
5-1) тармақша келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5-1. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 962 мың теңге;";
және келесідей мазмұндағы 5-2 тармағымен толықтырылсын:
"5-2. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түскені ескерілсін:
"аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге - 500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 9 августа 2019 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 августа 2019 года № 6347. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-187, опубликованное 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "134 122" заменить цифрами "134 622";
поступления трансфертов - цифры "125 760" заменить цифрами "126 260";
в подпункте 2):
затраты- цифры "135 763,6" заменить цифрами "136 263,6";
подпункт 5-1) изложить в следующей новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
962 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования";
и дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год поступления текуших трансфертов из районного бюджета:
500 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;