Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 386 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 6484 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-188 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "189 224" сандары "190 039" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер "22 214" сандары "22 261" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "99" сандары "52" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "166 911" сандары "167 726" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар-"191 438,2" сандары "195 253,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"9 971" сандары "8 528" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"14 759" сандары "14 517" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
екінші абзацта:
"7 000" сандары "8 750" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"750 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Сактаганов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 қарашадағы
№ 386 шешіміне
қосымша
Карғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 307 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2019 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2019 года № 6484. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-188, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "189 224" заменить цифрами "190 039";
в том числе:
налоговые поступления – цифры "22 214" заменить цифрами "22 261";
неналоговые поступления – цифры "99" заменить цифрами "52";
поступления трансфертов – цифры "166 911" заменить цифрами "167 726";
в подпункте 2):
затраты - цифры "191 438,2" заменить цифрами "192 253,2";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "9 971" заменить цифрами " 8 528";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "14 759" заменить цифрами "14 517";
в пункте 6-1:
в абзаце втором:
цифры "7 000" заменить цифрами "8 750";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"750 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Каргалинского районного маслихата
Р. Сактаганов
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова
Приложение
к решению Каргалинского районного маслихата
от 20 ноября 2019 года № 386
Приложение 1
к решению Каргалинского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 307
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы