Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 387 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 6485 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019-2021 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-187 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "134 622" сандары "134 546" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "126 260" сандары "126 184" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар-"136 263,6" сандары "136 187,6" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"18 349" сандары "18 509" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"962" сандары "726" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Сактаганов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 қарашадағы
№ 387 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 308 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2019 года № 6485
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-187, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "134622" заменить цифрами "134 546;
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "126 260" заменить цифрами "126184";
в подпункте 2):
затраты - цифры "136 263,6" заменить цифрами "136 187,6";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "18 349" заменить цифрами "18 509";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "962" заменить цифрами "726".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каргалинского районного маслихата Р. Сактаганов
Секретарь Каргалинского районного маслихата Н. Заглядова
Приложение
к решению Каргалинского районного маслихата
от 20 ноября 2019 года № 387
Приложение 1
к решению Каргалинского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 308
Бюджет Желтауского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы