Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 389 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 6522 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-183 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 154 761" сандары "4 001 081" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "3 618 754" сандары "3 465 074" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 237 368,6" сандары "4 083 688,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"260 442" сандары "212 352" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"12 428" сандары "11 164" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"48 838" сандары "44 461" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"184 348" сандары "176 575" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"318 860" сандары "292 487" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"65 111" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"16 158" сандары "15 863" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"2 500" сандары "1 583" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"1 000" сандары "708" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"9 819" сандары "17 065" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"20 000" сандары "19 199" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"1 500" сандары "972" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта:
"14 921" сандары "9 816" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"10 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 4 декабря 2019 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2019 года № 6522
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-183, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 154 761" заменить цифрами "4 001 081";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "3 618 754" заменить цифрами "3 465 074";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 237 368,6" заменить цифрами "4 083 688,6";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "260 442" заменить цифрами "212 352";
в абзаце пятом:
цифры "12 428" заменить цифрами "11 164";
в абзаце седьмом:
цифры "48 838" заменить цифрами "44 461";
в абзаце восьмом:
цифры "184 348" заменить цифрами "176 575";
в абзаце девятом:
цифры "318 860" заменить цифрами "292 487";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "65 111" заменить цифрой "0";
в абзаце четвертом:
цифры "16 158" заменить цифрами "15 863";
в абзаце восьмом:
цифры "2 500" заменить цифрами "1 583";
в абзаце тринадцатом:
цифры "1 000" заменить цифрами "708";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "9 819" заменить цифрами "17 065";
в абзаце семнадцатом:
цифры "20 000" заменить цифрами "19 199";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "1 500" заменить цифрами "972";
в абзаце двадцать третьем:
цифры "14 921" заменить цифрами "9 816";
в пункте 8:
цифры "10 000" заменить цифрой "0".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Сақтағанов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 389 шешіміне
1 қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 294 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1. Кірістер

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каргалинского районного маслихата Р. Сактаганов
Секретарь Каргалинского районного маслихата Н. Заглядова
Приложение 1
к решению Каргалинского районного маслихата
от 4 декабря 2019 года № 389
Приложение 1
к решению Каргалинского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 294
Каргалинский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I.Доходы