Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 393 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6586 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109–1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-188 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "190 039" сандары "188 795" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі - "167 726" сандары "166 482" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар-"192 253,2" сандары "191 009,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"8 528" сандары "7 254" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"14 517" сандары "14 547" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2019 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2019 года № 6586. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109–1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-188, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "190 039" заменить цифрами "188 795";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "167 726" заменить цифрами "166 482";
в подпункте 2):
затраты - цифры "192 253,2" заменить цифрами "191 009,2";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "8 528" заменить цифрами "7 254";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "14 517" заменить цифрами "14 547".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.