Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 262 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 6426 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-188 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 093 988,3 мың теңге;
салықтық түсімдер – 427 288,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 484,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 6 143,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 652 073,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 162 824,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 89 503,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 106 382,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 16 879,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 158 339,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 339,0 мың теңге";
5 тармақта:
екінші абзацта:
"444 442,0" сандары "504 557,3" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"158 805,0" сандары "98 275,0" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"485 116,0" сандары "453 473,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"134 303,0" сандары "128 571" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге - 9 896,0 мың теңге";
жиырмасыншы абзацта:

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 18 октября 2019 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 октября 2019 года № 6426. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-188, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 093 988,3 тысяч тенге;
налоговые поступления – 427 288,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 484,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 143,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 652 073,3 тысячи тенге;
2) затраты – 6 162 824,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 503,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты - 106 382,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 16 879,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 158 339,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 339,0 тысяч тенге";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "444 442,0" заменить цифрами "504 557,3";
в абзаце четвертом
цифры "158 805,0" заменить цифрами "98 275,0";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "485 116,0" заменить цифрами "453 473,0";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "134 303,0" заменить цифрами "128 571";
в пункте 7:
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" - 9 896,0 тысяч тенге";
в абзаце двадцатом:

"4 000,0" сандары "1 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж. Атамұратова
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ерғалиев

цифры "4 000,0" заменить цифрами "1 000,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

13130,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34100,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6552,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12789,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29381,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30715,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30715,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18141,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1478,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11096,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
746325,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
668002,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9896,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
9896,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
658106,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
582044,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
67012,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
9050,0
2
Коммуналдық шаруашылық
75907,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75907,6
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17449,6
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
30200,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
32,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
28226,0
3
Елді-мекендерді көркейту
2416,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
500,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13130,0
006
Оказание жилищной помощи
2000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34100,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6552,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12789,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29381,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30715,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30715,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18141,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1478,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11096,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
746325,6
1
Жилищное хозяйство
668002,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9896,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9896,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
658106,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
582044,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67012,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
9050,0
2
Коммунальное хозяйство
75907,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75907,6
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17449,6
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
30200,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
32,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
28226,0
3
Благоустройство населенных пунктов
2416,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
500,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)