Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 224 "2019-2021 жылдарға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 324 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қарашада № 6479 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 224 "2019-2021 жылдарға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-212 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "100 908" сандары "101 058" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "97 672" сандары "97 822" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "101 770,9" сандары "101 920,9" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 224 "Об утверждении бюджета Жайсанского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 18 ноября 2019 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2019 года № 6479. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 224 "Об утверждении бюджета Жайсанского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-212, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "100 908" заменить цифрами "101 058";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "97 672" заменить цифрами "97 822";
в подпункте 2):
затраты – цифры "101 770,9" заменить цифрами "101 920,9".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Аткиев
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
А. Аткиев
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов