Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 223 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 332 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 6568 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 223 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-211 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "428 567" сандары "413 178" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "364 187" сандары "348 798" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "431 446,3" сандары "416 057,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 223 "Об утверждении бюджета Мартукского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2019 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2019 года № 6568. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 223 "Об утверждении бюджета Мартукского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-211, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "428 567" заменить цифрами "413 178";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "364 187" заменить цифрами "348 798";
в подпункте 2):
затраты – цифры "431 446,3" заменить цифрами "416 057,3".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.