Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 288 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 6003 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-227 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "12 263 119,0" сандары "12 821 168,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "8 809 876,0" сандары "9 259 876,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "2 885 783,0" сандары "2 993 832,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "12 263 119,0" сандары "12 855 983,0" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "138 743,0" сандары "103 928,0" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "138 743,0" сандары "-103 928,0" сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
19) тармақшасында:
"305 729,0" сандары "302 229,0" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
1) тармақшасында:
"300 761,0" сандары "304 254,0" сандарына ауыстырылсын;
8) тармақшасында:
"6 519,0" сандары "13 038,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 17), 18), 19), 20), 21) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) білім орталығын құруға- 3 000,0 мың теңге;
18) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге - 4 200,0 мың теңге;
19) жалпы білім беретін мектептер үшін жаңа модификациялы кабинеттер сатып алуға - 10 740,0 мың теңге;
20) жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға- 3 200,0 мың теңге;
21) жалпы білім беретін мектептерге металл іздегіштерді сатып алуға – 397,0 мың теңге.".
9 тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2019 года № 6003. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-227, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "12 263 119,0" заменить цифрами "12 821 168,0";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "8 809 876,0" заменить цифрами "9 259 876,0";
поступления трансфертов - цифры "2 885 783,0" заменить цифрами "2 993 832,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "12 263 119,0" заменить цифрами "12 855 983,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "138 743,0" заменить цифрами "103 928,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– цифры "138 743,0" заменить цифрами "-103 928,0";
в пункте 6:
в подпункте 19):
цифры "305 729,0" заменить цифрами "302 229,0";
в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры "300 761,0" заменить цифрами "304 254,0";
в подпункте 8):
цифры "6 519,0" заменить цифрами "13 038,0";
дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20), 21) следующего содержания:
"17) на создание центра знаний - 3 000,0 тысяч тенге;
18) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации - 4 200,0 тысяч тенге;
19) на приобретение кабинетов новой модификации для общеобразовательных школ - 10 740,0 тысяч тенге;
20) на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ - 3 200,0 тысяч тенге;
21) на приобретение металлоискателей для общеобразовательных школ- 397,0 тысяч тенге.".
пункт 9 дополнить подпунктами 8), 9), 10) следующего содержания:

"8) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы үш (3) сегіз пәтерлі жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысына (инженерлік желілеріне) – 20 000,0 мың теңге;
9) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы үш (3) сегіз пәтерлі жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысына – 30 000,0 мың теңге;
10) Қандыағаш қаласы Есет батыр, 13 көшесіндегі жатақхананы 90 пәтерлік тұрғын үйге қайта жаңғыртуға - 30 000,0 мың теңге.".
11 тармақта:
"191 060,0" сандары "35 000,0" сандарына ауыстырылсын:
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Төкешев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 наурыздағы
№ 288 шешіміне
1 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 261 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)

"8) на строительство трех (3) восьми квартирных арендно-коммунальных жилых домов в микрорайоне Самал города Кандыагаш (на инженерные сети) - 20 000,0 тысяч тенге;
9) на строительство трех восьми квартирных арендно-коммунальных жилых домов в микрорайоне Самал города Кандыагаш - 30 000,0 тысяч тенге;
10) на реконструкцию общежития под 90 квартирный жилой дом по улице Есет батыра, 13 города Кандыагаш - 30 000,0 тысяч тенге.".
в пункте 11:
цифры "191 060,0" заменить цифрами "35 000,0".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата К. Тукешев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 14 марта 2019 года № 288
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261
Мугалжарский районный бюджет на 2019 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)

12 625,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100 200,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 335,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40 971,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 405,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 604,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 604,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 473,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 356 129,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
549 267,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 000,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 000,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
100 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
446 267,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
61 200,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
385 067,0
2
Коммуналдық шаруашылық
749 620,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
485 720,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
30 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 181,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

12 625,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 200,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 335,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40 971,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 405,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 604,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 604,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 473,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700,0
021
Капитальные расходы государственного органа
51,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 356 129,0
1
Жилищное хозяйство
549 267,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 000,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 000,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
100 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
446 267,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
61 200,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
385 067,0
2
Коммунальное хозяйство
749 620,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
485 720,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
30 000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 181,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)