Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 271 "2019-2021 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 298 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6046 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 271 "2019-2021 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-230 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "364 500,0" сандары "461 566,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "259 000,0" сандары "356 066,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "364 500,0" сандары "465 900,7" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0,0" сандары "- 4 334,7" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0,0" сандары "4 334,7" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2 тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. Ең төменгі жалақының мөлшерінің өзгеруіне байланыстық азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 18 779,0 мың теңге.
5-2. 2019 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 78 287,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің соммасын бөлу қала әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 271 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2019 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6046. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 271 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-230, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "364 500,0" заменить цифрами "461 566,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "259 000,0" заменить цифрами "356 066,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "364 500,0" заменить цифрами "465 900,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "- 4 334,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "4 334,7";
дополнить указанное решение пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
"5-1. На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 18 779,0 тысяч тенге.
5-2. Учесть в бюджете города Кандыагаш на 2019 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета 78 287,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Мұрзатаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 наурыздағы № 298 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Д. Мурзатаев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 298
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата