Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 301 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6049 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-233 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "57 269,0" сандары "66 202,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "53 933,0" сандары "62 866,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "57 269,0" сандары "67 175,1" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0,0" сандары "- 973,1" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0,0" сандары " 973,1" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2 тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. Ең төменгі жалақының мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 683,0 мың теңге.
5-2. 2019 жылға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 7 250,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.".
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің соммасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 274 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2019 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6049. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 274 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-233, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "57 269,0" заменить цифрами "66 202,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "53 933,0" заменить цифрами "62 866,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "57 269,0" заменить цифрами "67 175,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "- 973,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "973,1";
дополнить указанное решение пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
"5-1. На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 1 683,0 тысяч тенге.
5-2. Учесть в бюджете Аккемирского сельского округа на 2019 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета – 7 250,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Мұрзатаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 наурыздағы № 301 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Д. Мурзатаев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 301
Приложение 1
к решению Мугалжарского районного маслихата