Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 275 "2019-2021 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 322 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 275 "2019-2021 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-234 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "80 887,0" сандары "81 997,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "80 107,0" сандары "81 217,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "84 226,0" сандары "85 336,0" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"5 196,0" сандары "5 396,0" сандарына ауыстырылсын;
6-2 тармақта:
"13 745,0" сандары "8 155,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-3 тармақпен толықтырылсын:
"6-3. Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 234,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 275 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 21 мая 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 275 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-234, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "80 887,0" заменить цифрами "81 997,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "80 107,0" заменить цифрами "81 217,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "84 226,0" заменить цифрами "85 336,0";
в пункте 6-1:
цифры "5 196,0" заменить цифрами "5 396,0";
в пункте 6-2:
цифры "13 745,0" заменить цифрами "8 155,0";
дополнить указанное решение пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 234,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Жұмабаева
Мұғалжар аудандық мәслихаты хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 21 мамырдағы № 322 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Г. Жумабаева
Временно осуществляющий полномочия секретаря Мугалжарского районного маслихата Н. Сарсенов
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 21 мая 2019 года № 322
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата