Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 272 "2019-2021 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 341 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 6352 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 272 "2019-2021 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-231 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "160 406,0" сандары "168 814,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "142 400,0" сандары "150 808,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "167 365,1" сандары "175 773,1" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
"13 377,0" сандары "21 785,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 272 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 7 августа 2019 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 августа 2019 года № 6352. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 272 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-231, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "160 406,0" заменить цифрами "168 814,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "142 400,0" заменить цифрами "150 808,0";
в пункте 2):
затраты - цифры "167 365,1" заменить цифрами "175 773,1";
в пункте 5-1:
цифры "13 377,0" заменить цифрами "21 785,0".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Жұмабаева
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 тамыздағы № 341 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Г. Жумабаева
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 7 августа 2019 года № 341
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата