Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 275 "2019-2021 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 368 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6531 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 275 "2019-2021 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-234 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "82 263,0" сандары "82 191,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "81 483,0" сандары "81 411,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "85 602,0" сандары "85 530,0" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"5 396,0" сандары "5 365,0" сандарына ауыстырылсын;
6-2 тармақта:
"8 421,0" сандары "8 155,0" сандарына ауыстырылсын;
6-3 тармақта:
"1 234,0" сандары "1 159,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 275 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6531. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 275 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-234, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "82 263,0" заменить цифрами "82 191,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "81 483,0" заменить цифрами "81 411,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "85 602,0" заменить цифрами "85 530,0";
в пункте 6-1:
цифры "5 396,0" заменить цифрами "5 365,0";
в пункте 6-2:
цифры "8 421,0" заменить цифрами "8 155,0";
в пункте 6-3:
цифры "1 234,0" заменить цифрами "1 159,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 368 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата А. Жукашев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 3 декабря 2019 года № 368
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата