Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019 –2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 322 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 6014 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019–2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-233 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –"5 540 800" сандары "5 653 964" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер– "2 538 453" сандары "2 533 953" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "23 600" сандары "28 100" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "2 105 644" сандары "2 218 808" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 540 800" сандары "5 675 295" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы – "–67 372" сандары "–88 703" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "67 372" сандары "88 703" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
жетінші абзацта:
"156 270" сандары "234 180" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта:
"139 349" сандары "151 657" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"8 962" сандары "17 924" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жалпы білім беретін мектептердің бастапқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға – 4 050 мың теңге;
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 200 мың теңге;
білім орталығын құруға – 3000 мың теңге;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"26 310" сандары "29 044" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 2 және 3 – қосымшалар осы шешімге 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019 –2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2019 года № 6014. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019 –2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-233, опубликованное 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 540 800" заменить цифрами "5 653 964";
налоговые поступления – цифры "2 538 453" заменить цифрами
"2 533 953";
поступления от продажи основного капитала – цифры "23 600" заменить цифрами "28 100";
поступления трансфертов – цифры "2 105 644" заменить цифрами
"2 218 808";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 540 800" заменить цифрами "5 675 295";
в подпункте 5):
дефицит бюджета – цифры "– 67 372" заменить цифрами "– 88 703";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "67 372" заменить цифрами "88 703";
в пункте 6:
в седьмом абзаце:
цифры "156 270" заменить цифрами "234 180";
в пункте 9:
во втором абзаце:
цифры "139 349" заменить цифрами "151 657";
в десятом абзаце:
цифры "8 962" заменить цифрами "17 924";
дополнить абзацами следующего содержания:
на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ – 4 050 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4 200 тысяч тенге;
на создание центра знаний – 3 000 тысяч тенге;
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "26 310" заменить цифрами "29 044".
2. Приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Балбосынов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 14 наурыздағы
№ 322 шешіміне 1 – қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Е. Балбосынов
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 14 марта 2019 года № 322
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2018 года№ 303
Темирский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы