Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019–2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 338 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 6097 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019–2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-239 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "282 395" сандары "293 451" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "212 417" сандары "223 473" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "282 395" сандары "295 854,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"16 331" сандары "17 980" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"17 419" сандары "23 326" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6 – 1 тармақпен толықтырылсын:
6-1. 2019 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 3 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің аталған сомасын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2019 года № 6097. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019–2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-239, опубликованное 16 января 2019 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "282 395" заменить цифрами "293 451";
поступления трансфертов – цифры "212 417" заменить цифрами "223 473";
в подпункте 2):
расходы – "282 395" заменить цифрами "295 854,3";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "16 331" заменить цифрами "17 980";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "17 419" заменить цифрами "23 326";
дополнить пунктом 6 – 1 следующего содержания:
6-1. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2019 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 3500 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Шубаркудыкого сельского округа.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленную законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;