Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 311 "2019–2021 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 349 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 6216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 311 "2019 – 2021 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-240 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "69 934" сандары "78 107" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "60 013" сандары "68 186" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "70 760,4" сандары "78 933,4" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"5 146" сандары "12 163" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 156 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1– қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 311 "Об утверждении бюджета города Темира на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 28 мая 2019 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2019 года № 6216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 311 "Об утверждении бюджета города Темира на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-240, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "69 934" заменить цифрами "78 107";
поступления трансфертов – цифры "60 013" заменить цифрами "68 186";
в подпункте 2):
затраты – цифры "70 760,4" заменить цифрами "78 933,4";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "5 146" заменить цифрами "12 163";
дополнить абзацем следующего содержания:
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 156 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында
орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Балбосынов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 28 мамырдағы
№ 349 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 311 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған Темір қаласы бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Е. Балбосынов
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 мая 2019 года № 349
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 311
Бюджет города Темира на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы