Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019–2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 350 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 6218 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 312 "2019 – 2021 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-241 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "151 119" сандары "159 615" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "113 712" сандары "122 208" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "152 750,2" сандары "161 246,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"8 140" сандары "15 506" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1130 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 28 мая 2019 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2019 года № 6218. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 312 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировованное в реестре в государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-241, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "151 119" заменить цифрами "159 615";
поступления трансфертов – цифры "113 712" заменить цифрами "122 208";
в подпункте 2):
затраты – цифры "152 750,2 заменить цифрами "161 246,2";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "8 140" заменить цифрами "15 506";
дополнить абзацем следующего содержания:
повышение заработный платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1130 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Балбосынов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 28 мамырдағы
№ 350 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 312 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған Кеңкияқ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на офицальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решение на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Балбосынов
Секретарь районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 мая 2019 года № 350
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 312
Бюджет Кенкиякского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы