Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019–2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 370 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 6283 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019–2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-233 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "6 435 560" сандары "6 520 074" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "573 103" сандары "358 103" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "3 300 404" сандары "3 599 918" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "6 454 044,7" сандары "6 538 544,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу – "67 372" сандары "67 386" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "90 900" сандары "90 914" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"231 470" сандары "190 500" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"537 298" сандары "670 502" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"400 000" сандары "500 000" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта:
"151 657" сандары "156 308" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"27 169" сандары "10 211" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"25 000" сандары "32 000" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"24 008" сандары "30 123" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге –30 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына – 350 мың теңге;
10 тармақта:
үшінші абзацта:
"11 944" сандары "56 696" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 25 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2019 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2019 года № 6283. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-233, опубликованное 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "6 435 560" заменить цифрами "6 520 074";
неналоговые поступление – цифры "573 103" заменить цифрами "358 103";
поступления трансфертов – цифры "3 300 404" заменить цифрами
"3 599 918";
в подпункте 2):
затраты – цифры "6 454 044,7" заменить цифрами "6 538 544,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "67 372" заменить цифрами "67 386";
бюджетные кредиты – цифры "90 900" заменить цифрами "90 914";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "231 470" заменить цифрами "190 500";
в седьмом абзаце:
цифры "537 298" заменить цифрами "670 502";
в десятом абзаце:
цифры "400 000" заменить цифрами "500 000";
в пункте 9:
во втором абзаце:
цифры "151 657" заменить цифрами "156 308";
в третьем абзаце:
цифры "27 169" заменить цифрами "10 211";
в седьмом абзаце:
цифры "25 000" заменить цифрами "32 000";
в четырнадцатом абзаце:
цифры "24 008" заменить цифрами "30 123";
дополнить абзацами следующего содержания:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 30 000 тысяч тенге;
на капитальные расходы организаций культуры – 350 тысяч тенге;
в пункте 10:
в третьем абзаце:
цифры "11 944" заменить цифрами "56 696";
дополнить абзацами следующего содержания:
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских
населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 25 000 тысяч тенге;

спорт объектілерін дамытуға – 6 370 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында
орналастыруды қамтамасыз етсін.

на развитие объектов спорта – 6 370 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Темирского районного маслихата.