Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019–2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 тамыздағы № 374 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 тамызда № 6334 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019 – 2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-239 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "319 130" сандары "327 173" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "249 152" сандары "257 195" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "321 533,3" сандары "329 576,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"41 198" сандары "44 295" сандарымен ауыстырылсын;
6 – 1 тармақта:
"3 500" сандары "8 446" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019–2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 2 августа 2019 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 августа 2019 года № 6334. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-239, опубликованное 16 января 2019 года в газете "Темір" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "319 130" заменить цифрами "327 173";
поступления трансфертов – цифры "249 152" заменить цифрами "257 195";
в подпункте 2):
расходы – цифры "321 533,3" заменить цифрами "329 576,3";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "41 198" заменить цифрами "44 295";
в пункте 6–1:
цифры "3 500" заменить цифрами "8 446".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;