Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019 - 2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 389 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 6428 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019-2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-233 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "6 520 074" сандары "7 128 407" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "3 599 918" сандары "4 208 251" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "6 538 544,7" сандары "7 146 877,7" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"115 595" сандары "111 492" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 250 000 мың теңге;
9 тармақта:
он төртінші абзацта:
"30 123" сандары "24 008" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"30 000" сандары "58 575" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс етуге – 3 758 мың теңге;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"63 158" сандары "54 326" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 280 000 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 15 150 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға –
49 900 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 17 октября 2019 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 октября 2019 года № 6428. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019- 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-233, опубликованное 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "6 520 074" заменить цифрами "7 128 407";
поступления трансфертов – цифры "3 599 918" заменить цифрами
"4 208 251";
в подпункте 2):
затраты – цифры "6 538 544,7" заменить цифрами "7 146 877,7";
в пункте 7:
в третьем абзаце:
цифры "115 595" заменить цифрами "111 492";
дополнить абзацем следующего содержания:
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских
населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 250 000 тысяч тенге;
в пункте 9:
в четырнадцатом абзаце:
цифры "30 123" заменить цифрами "24 008";
в девятнадцатом абзаце:
цифры "30 000" заменить цифрами "58 575";
дополнить абзацем следующего содержания:
на присуждение грантов за высокие показатели работы – 3 758 тысяч тенге;
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "63 158" заменить цифрами "54 326";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 280 000 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 15 150 тысяч тенге;
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства –49 900 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 17 қазандағы
№ 389 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Т. Оспанов
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 17 октября 2019 года № 389
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 303
Темирский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы