Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 249 "2019-2021 жылдарға арналған Көптогай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 302 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 6220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 106, 109-1 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 249 "2019-2021 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-157 номерімен тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "40 084" сандары "46 371" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі-"37 508" сандары "43 795" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "40 342,5" сандары "46 629,5" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"2 600" сандары "7 187" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге-1300 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 249 "Об утверждении бюджета Коптогайского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 29 мая 2019 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 мая 2019 года № 6220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1, статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 249 "Об утверждении бюджета Коптогайского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-157, опублиованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "40 084" заменить цифрами "46 371";
поступления трансфертов - цифры "37 508" заменить цифрами "43 795";
в подпункте 2);
затраты - цифры "40 342,5" заменить цифрами "46 629,5";
в пункте пятом:
цифры "2 600" заменить цифрами "7 187";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"1300 тысяч тенге-на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Ж. ХамзинАудандық мәслихат хатшысы міндетін атқарушы:       А. Мамбетова
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 302 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 249 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
Атауы
сомасы (мыңтеңге)

1) государственную регистрацию настоящего решенияв Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата: Ж. Хамзин
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата: А.К. Мамбетова
Приложение
к решению районного маслихата
от 29 мая 2019 года № 302
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 249
Бюджет Коптогайского сельского округа на 2019 год
категория
класс
подкласс
Наименование
сумма (тысяч тенге)