Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 276 "2019-2021 жылдарға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қазандағы № 371 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 6419 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 276 "2019-2021 жылдарға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-198 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "34 715,0" сандары "40 659,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "28 049,0" сандары "33 993,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "37 154,0" сандары "43 098,0" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
Дөң ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу үшін 3 500,0 мың тенге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений и дополнения в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года № 276 "Об утверждении бюджета сельского округа "Дөң" на 2019-2021 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 октября 2019 года № 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 октября 2019 года № 6419. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 4 января 2019 года № 276 "Об утверждении бюджета сельского округа "Дөң" на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-198, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы-цифры "34 715,0" заменить цифрами "40 659,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "28 049,0" заменить цифрами
"33 993,0";
в подпункте 2):
затраты-цифры "37 154,0" заменить цифрами "43 098,0";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в селе Дөң 3 500,0 тысяч тенге;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Избастин
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мулдашев
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 371 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 276 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған "Дөң" ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішісыныбы
атауы
сомасы (мыңтеңге)

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата Е. Избастин
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 15 октября 2019 года № 371
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 276
Бюджет сельского округа "Дөң" на 2019 год
категория
группа
подгруппа
наименование
сумма (тысяч тенге)