Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 6292 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 20.01.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 09 шілдедегі № 15-4/737 ұысынысы негізінде, Абай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Хромтау ауданының Абай ауылдық округі Жылқыбазы нүктесінде орналасқан "Жантизер" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Хромтау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Абай ауылдық округінің әкімі А. Мустафин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 22 июля 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2019 года № 6292. Утратило силу решением акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 20 января 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 20.01.2020 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Хромтауской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 09 июля 2019 года № 15-4/737, аким Абайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Жантизер", расположенного на точке Жылкыбазы Абайского сельского округа Хромтауского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Хромтауского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского сельского округа А. Мустафин