Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 328 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6040 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін :
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "463188,0" сандары – "677447,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "387475,0" сандары "601734,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "463188,0" сандары "677447,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджетке республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 46259,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфертті бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімімен айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджетке аудандық бюджеттен автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 168000,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфертті бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімімен айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2019 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6040. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-225, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "463188,0" заменить цифрами "677447,0";
поступления трансфертов - цифры "387475,0" заменить цифрами "601734,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "463188,0" заменить цифрами "677447,0";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Утвердить в городском бюджете на 2019 год из республиканского бюджета поступление текущего целевого трансферта на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 46259,0 тысяч тенге.
Распределение текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Утвердить в городском бюджете на 2019 год из районного бюджета поступление текущего целевого трансферта на средний ремонт автомобильных дорог улиц города Шалкар 168000,0 тысяч тенге.
Распределение текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и периодических печатных изданиях;