Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 354 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6190 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-228 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102010,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 12342,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 664,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 89004,0 мың теңге;
2) шығындар - 104954,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жаслатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – -2944,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2944,1 мың теңге.";
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2019 жылға арналған бюджетіне республикалық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 16423,0 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің кейбір санаттарының жалақысын көтеруге – 2082,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Бозой ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2019 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6190. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-228, опубликованное 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 102010,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12342,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 664,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89004,0 тысяч тенге;
2) затраты - 104954,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2944,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2944,1 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2019 год из республиканского бюджета поступление следующих текущих целевых трансфертов:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 16423,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 2082,0 тысяч тенге.
Распределение текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Бозойского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
М. Ержанов
Шалқар аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ж. Былқайыр

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
М. Ержанов
Исполняющий обязанности
секретаря Шалкарского
районного маслихата
Ж. Былқайыр