Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 372 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 6323 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-228 тіркелген, 2019 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "102010,0" сандары "99071,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "89004,0" сандары "86065,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "104954,1" сандары "102015,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"61957,0" сандары "59965,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 372 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 31 июля 2019 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 августа 2019 года № 6323. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-228, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "102010,0" заменить цифрами "99071,0";
поступления трансфертов – цифры "89004,0" заменить цифрами "86065,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "104954,1" заменить цифрами "102015,1";
в пункте 5:
цифры "61957,0" заменить цифрами "59965,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственнному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 31 июля 2019 года
№ 372
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года
№ 307
Бюджет Бозойcкого сельского округа на 2019 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ