Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 390 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6527 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-225 тіркелген, 2019 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "802375,0" сандары "783611,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "74500,0" сандары "74380,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "1213,0" сандары "1332,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "726662,0" сандары "707898,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "802375,0" сандары "783611,0" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
бірінші абзацында:
"27425,0" сандары "9981,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"14167,0" сандары "10972,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
бірінші абзацында:
"265119,0" сандары "277199,8" сандарымен ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"244650,0" сандары "234444,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2019 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6527. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-225, опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "802375,0" заменить цифрами "783611,0";
налоговые поступления – цифры "74500,0" заменить цифрами "74380,8";
неналоговые поступления – цифры "1213,0" заменить цифрами "1332,2";
поступления трансфертов - цифры "726662,0" заменить цифрами "707898,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "802375,0" заменить цифрами "783611,0";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "27425,0" заменить цифрами "9981,0";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "14167,0" заменить цифрами "10972,0";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "265119,0" заменить цифрами "277199,8";
в пункте 7-1:
в абзаце первом:
цифры "244650,0" заменить цифрами "234444,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев