Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 393 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6543 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 307 "2019-2021 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-228 тіркелген, 2019 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "99071,0" сандары "95342,1" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер - "12342,0" сандары "15119,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "664,0" сандары "284,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "86065,0" сандары "79938,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "102015,1" сандары "98286,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
бірінші абзацында:
"59965,0" сандары "56061,7" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацында:
"16423,0" сандары "16683,6" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"2082,0" сандары "1590,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2019 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 декабря 2019 года № 6543. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 307 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-228, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "99071,0" заменить цифрами "95342,1";
налоговые поступления – цифры "12342,0" заменить цифрами "15119,8";
неналоговые поступления – цифры "664,0" заменить цифрами "284,0";
поступления трансфертов – цифры "86065,0" заменить цифрами "79938,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "102015,1" заменить цифрами "98286,2";
в пункте 5:
в абзаце первом:
цифры "59965,0" заменить цифрами "56061,7";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "16423,0" заменить цифрами "16683,6";
в абзаце третьем:
цифры "2082,0" заменить цифрами "1590,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев