Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 44-228 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 наурызда № 5069 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 38-211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген, 2019 жылдың 3 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 373 250 562 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 33 403 061 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 689 126 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 338 146 375 мың теңге;
2) шығындар 370 015 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 809 243 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 9 714 273 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 905 030 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 5 946 329 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 5 946 329 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 520 578 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 520 578 мың теңге.
5-тармақтағы:
"100 542 506" саны "103 542 506" санына ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"48 269 159" саны "48 688 193" санына ауыстырылсын;
"3 652 547" саны "4 071 581" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"28 697 059" саны "29 578 025" санына ауыстырылсын;
"3 106 125" саны "4 406 125" санына ауыстырылсын;
11-1-тармағымен толықтырылсын:
"11-1. Алматы облысы бойынша 2019 жылға 2 805 006 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын.";
15-тармақтағы:
"957 941" саны "969 564" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 6 марта 2019 года № 44-228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2019 года № 5069
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 38-211 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликован 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 373 250 562 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 33 403 061 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 1 689 126 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 12 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 338 146 375 тысяч тенге;
2) затраты 370 015 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 809 243 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 9 714 273 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 905 030 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 946 329 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 5 946 329 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 520 578 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 520 578 тысяч тенге.";
в пункте 5:
цифры "100 542 506" заменить на цифры "103 542 506";
в пункте 8:
цифры "48 269 159" заменить на цифры "48 688 193";
цифры "3 652 547" заменить на цифры "4 071 581";
в пункте 9:
цифры "28 697 059" заменить на цифры "29 578 025";
цифры "3 106 125" заменить на цифры "4 406 125";
дополнить пунктом 11-1:
"11-1. Одобрить выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг по Алматинской области на 2019 год в сумме 2 805 006 тысяч тенге.";
в пункте 15:
цифры "957 941" заменить на цифры "969 564";
в пункте 16:

"17 544 642" саны "17 510 428" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты
сессияның төрағасы Қ. Сұлтанғазиев
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "17 544 642" заменить на цифры "17 510 428".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Алматинского областного
маслихата К. Султангазиев
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 44-228 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2019 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 6 марта 2019 года № 44-228 "О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

10 097 225
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 562 665
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
24 945
271
Облыстың құрылыс басқармасы
756 495
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
756 495
04
Бiлiм беру
79 664 216
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
33 510 149
261
Облыстың білім басқармасы
19 983 071
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 430 107
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 982 632
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339 331
055
Балаларға қосымша білім беру
7 517
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 201
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 331 147
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 921 221
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222 915
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 665 838
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
6 065 496
082
Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
55 000
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 545 342
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 861 240
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 174 452
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру

10 097 225
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5 000
006
Капитальные расходы государственного органа
4 562 665
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
24 945
271
Управление строительства области
756 495
003
Развитие объектов органов внутренних дел
756 495
04
Образование
79 664 216
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
33 510 149
261
Управление образования области
19 983 071
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 430 107
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 982 632
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
339 331
055
Дополнительное образование для детей
7 517
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
748 201
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
11 331 147
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
3 921 221
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
222 915
271
Управление строительства области
10 665 838
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 065 496
082
Сейсмоусиление организаций среднего образования
55 000
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 545 342
285
Управление физической культуры и спорта области
2 861 240
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 174 452
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования

514
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 117 079
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
153 016
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 964 063
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 638 045
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 638 045
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 638 045
4
Емханалар
347 672
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
347 672
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
347 672
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
44 230
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
44 230
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
44 230
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 705 887
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 286 853
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 795
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
376 642
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 161
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 628 422
271
Облыстың құрылыс басқармасы
419 034
010
Сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
419 034
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 568 736
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 406 119
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 763 565
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
677 235
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 649 039
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 041
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

514
271
Управление строительства области
7 117 079
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
153 016
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 964 063
3
Специализированная медицинская помощь
3 638 045
253
Управление здравоохранения области
3 638 045
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 638 045
4
Поликлиники
347 672
253
Управление здравоохранения области
347 672
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
347 672
5
Другие виды медицинской помощи
44 230
253
Управление здравоохранения области
44 230
029
Областные базы спецмедснабжения
44 230
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 705 887
253
Управление здравоохранения области
5 286 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 795
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
376 642
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 161
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 628 422
271
Управление строительства области
419 034
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
419 034
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 568 736
1
Социальное обеспечение
6 406 119
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 763 565
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
677 235
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 649 039
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
262 041
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

479 889
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 544 555
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 806
261
Облыстың білім басқармасы
622 554
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
536 389
037
Әлеуметтік сауықтандыру
86 165
271
Облыстың құрылыс басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
2
Әлеуметтiк көмек
1 138 239
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 138 239
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 127 199
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 040
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 024 378
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 927 408
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 242
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
149 565
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 569
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 314 414
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 818
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 368
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 480
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

479 889
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2 544 555
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
150 806
261
Управление образования области
622 554
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
536 389
037
Социальная реабилитация
86 165
271
Управление строительства области
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
2
Социальная помощь
1 138 239
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 138 239
003
Социальная поддержка инвалидов
1 127 199
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 040
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 024 378
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 927 408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 242
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
149 565
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 569
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 314 414
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 818
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
483 368
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 480
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

36 947
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
499 317
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
13 211 355
1
Отын және энергетика
6 019 246
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 019 246
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 068 533
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
3 605 553
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
345 160
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 192 109
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 192 109
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 192 109
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 336 085
1
Ауыл шаруашылығы
38 685 504
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
33 665 051
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 331
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 400 000
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 882
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
592 725
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
140 000
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
40 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 664 232
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
224 170
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
550 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
69 772
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

36 947
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
499 317
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
13 211 355
1
Топливо и энергетика
6 019 246
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 019 246
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
2 068 533
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
3 605 553
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
345 160
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 192 109
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 192 109
071
Развитие газотранспортной системы
7 192 109
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 336 085
1
Сельское хозяйство
38 685 504
255
Управление сельского хозяйства области
33 665 051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
137 331
002
Поддержка семеноводства
1 400 000
003
Капитальные расходы государственных органов
5 882
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
592 725
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
140 000
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
40 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 664 232
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
224 170
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
550 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
69 772
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

8 196
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 444 500
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 166 550
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
13 544 355
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 258
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 212
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 004 675
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
302 955
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 695
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
15 000
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
121 292
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 828
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 780 959
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 780 959
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 239 494
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 005
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
18 621
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
94 419
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 076 096
2
Су шаруашылығы
1 344 117
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
30 000
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу

8 196
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 444 500
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 166 550
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
13 544 355
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 258
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 212
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 004 675
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
302 955
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 695
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 000
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
121 292
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 828
271
Управление строительства области
1 780 959
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 780 959
719
Управление ветеринарии области
3 239 494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
50 005
003
Капитальные расходы государственного органа
353
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 621
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
94 419
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 076 096
2
Водное хозяйство
1 344 117
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
30 000
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

458 851
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
887 340
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
887 340
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
69 304
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
69 304
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 544 671
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
421 028
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 123 643
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
331 092
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
331 092
261
Облыстың білім басқармасы
220 048
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
220 048
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
162 242
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 678
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 554
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
40 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 010
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 135 318
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
8 135 318
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 387 769
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 387 769
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
739 086
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
739 086
14
Борышқа қызмет көрсету
18 488
1
Борышқа қызмет көрсету
18 488
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 488
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
17 963
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

458 851
253
Управление здравоохранения области
887 340
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
887 340
256
Управление координации занятости и социальных программ области
69 304
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
69 304
257
Управление финансов области
5 544 671
012
Резерв местного исполнительного органа области
421 028
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
5 123 643
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
331 092
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
331 092
261
Управление образования области
220 048
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
220 048
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
162 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
90 678
003
Капитальные расходы государственного органа
2 554
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
40 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 010
271
Управление строительства области
8 135 318
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
8 135 318
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 387 769
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 387 769
285
Управление физической культуры и спорта области
739 086
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
739 086
14
Обслуживание долга
18 488
1
Обслуживание долга
18 488
257
Управление финансов области
18 488
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
17 963
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета