Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы "Алматы облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы" № 113 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 528 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 28 қарашада № 5305 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы "Алматы облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы" № 113 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4604 тіркелген, 2018 жылдың 5 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің бірінші орынбасары Л. Турлашов

О признании утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 13 марта 2018 года № 113 "Об утверждении перечня объектов Алматинской области, уязвимых в террористическом отношении"
Постановление акимата Алматинской области от 26 ноября 2019 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2019 года № 5305
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 13 марта 2018 года № 113 "Об утверждении перечня объектов Алматинской области, уязвимых в террористическом отношении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4604, опубликован 5 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Л. Турлашова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель акима области Л. Турлашов