Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" № 147 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 579 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 желтоқсанда № 5357 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 11 наурыздағы № 92 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 11.03.2020 № 92 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына, "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 тіркелген, 2019 жылдың 23 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2019 жылғы 20 ақпандағы № 72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5058 тіркелген, 2019 жылдың 22 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 19 апреля 2019 года № 147 "Об утверждении объемов субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Алматинской области от 20 декабря 2019 года № 579. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2019 года № 5357. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 11 марта 2020 года № 92
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 11.03.2020 № 92 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области "Об утверждении объемов субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" от 19 апреля 2019 года № 147 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5124, опубликован 23 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении объемов субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" от 20 февраля 2019 года № 72 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5058, опубликован 22 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына 1-қосымша
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы "19" сәуірдегі № 147 қаулысына 1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, (теңге)
Субсидияланатын көлем
(бас)
Субсидиялар сомасы
(мың теңге)
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Баталов
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области от "19" апреля 2019 года № 147
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства
Направление субсидирования
Единица
измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу
(тенге)
Субсидируемый объем
(голов)
Сумма
субсидий
(тысяч тенге)
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случ-ной сезон