Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 295 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 маусымда № 5176 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 185396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20920 мың теңге;
трансферттер түсімі 164476 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 100721 мың теңге;
субвенциялар 63755 мың теңге;
2) шығындар 193634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8238 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 130081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19613 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 110468 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66421 мың теңге;
субвенциялар 44047 мың теңге;
2) шығындар 153179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23098 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2019 года № 5176
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 185396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20920 тысяч тенге;
поступления трансфертов 164476 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 100721 тысяча тенге;
субвенции 63755 тысяч тенге;
2) затраты 193634 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8238 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 130081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 19613 тысяч тенге;
поступления трансфертов 110468 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66421 тысяча тенге;
субвенции 44047 тысяч тенге;
2) затраты 153179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23098 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23098 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
Мәслихатының
сессия төрайымы Б. Ержанова
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23098 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Б. Ержанова
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "___" ________ "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне 1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "___" _______ 2019 года № ____ "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет Еркинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы " " ________ "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ___ шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "___" ______ 2019 года № ___ "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет Отенайского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы