Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 316 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 қыркүйекте № 5251 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4995 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 428 859 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 901 247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 704 707 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 385 507 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 437 398 мың теңге, оның ішінде:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, аулдық округтардың бюджеттерінен трансферттер 1 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 716 301 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 467 126 мың теңге;
субвенциялар 11 253 970 мың теңге;
2) шығындар 39 024 148 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -249 623 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 60 600 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 11 сентября 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 сентября 2019 года № 5251
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4995, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 39 428 859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 901 247 тысяч тенге;
неналоговые поступления 704 707 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 385 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 437 398 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов 1 тысяча тенге;
целевые текущие трансферты 9 716 301 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 4 467 126 тысяч тенге;
субвенции 11 253 970 тысяч тенге;
2) затраты 39 024 148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -249 623 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 60 600 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 310 223 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 654 334 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 654 334 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 310 223 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 654 334 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 654 334 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "_____" _____________ "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №______ шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "____" ________ 2019 года № ____ "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2521345
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2520145
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1200
2
Әлеуметтiк көмек
2636758
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
781225
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
781225
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1855533
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
614262
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5415
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31998
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9635
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
192545
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
137954
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83903
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
699863
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79958
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
125894
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
125894
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
29703
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
42183
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54008
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13986136
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7125620
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
74683
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
74683
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6400992
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2514028
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

2521345
010
Государственная адресная социальная помощь
2520145
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1200
2
Социальная помощь
2636758
464
Отдел образования района (города областного значения)
781225
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
781225
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1855533
004
Программа занятости
614262
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5415
007
Оказание жилищной помощи
31998
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9635
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
192545
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
137954
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83903
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
699863
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79958
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
125894
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
125894
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
29703
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
42183
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54008
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13986136
1
Жилищное хозяйство
7125620
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
74683
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
74683
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6400992
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2514028
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры