Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 336 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5331 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4995 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 509 208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 765 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 234 073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 348 145 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 161 477 мың теңге, оның ішінде:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер 1 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 246 097 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 661 409 мың теңге;
субвенциялар 11 253 970 мың теңге;
2) шығындар 38 794 221 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -193 623 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 60 600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 254 223 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 908 610 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 908 610 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 4 декабря 2019 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5331
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4995, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 39 509 208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 765 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления 234 073 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 348 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 161 477 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов 1 тысяча тенге;
целевые текущие трансферты 10 246 097 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 661 409 тысяч тенге;
субвенции 11 253 970 тысяч тенге;
2) затраты 38 794 221 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -193 623 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 60 600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 254 223 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 908 610 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 908 610 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Доскалиев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "4" желтоқсандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 336 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от 4 декабря 2019 года № 336 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8 997
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 907 961
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 907 311
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
650
2
Әлеуметтiк көмек
2 588 051
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
781 225
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
781 225
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 806 826
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
628 513
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 965
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 350
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 095
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
124 780
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
137 954
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83 039
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
732 842
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67 288
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
143 961
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
143 961
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
37 966
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
42 183
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
63 812
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 795 753
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 728 642
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 580
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
21 580
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

8 997
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 907 961
010
Государственная адресная социальная помощь
2 907 311
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
650
2
Социальная помощь
2 588 051
464
Отдел образования района (города областного значения)
781 225
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
781 225
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 806 826
004
Программа занятости
628 513
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 965
007
Оказание жилищной помощи
16 350
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 095
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
124 780
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
137 954
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83 039
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
732 842
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67 288
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
143 961
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
143 961
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
37 966
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
42 183
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
63 812
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 795 753
1
Жилищное хозяйство
5 728 642
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 580
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
21 580
467
Отдел строительства района (города областного значения)