Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 46-186 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5034 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 860 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 098 мың теңге;
субвенциялар 7 762 мың теңге;
2) шығындар 36 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 230 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.12.2019 № 62-222 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 474 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 690 теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 784 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 376 мың теңге;
субвенциялар 408 мың теңге;
2) шығындар 38 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 705 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.12.2019 № 62-222 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2019-2021 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 46-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5034.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 33 940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 860 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 098 тысяч тенге;
субвенции 7 762 тысячи тенге;
2) затраты 36 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 230 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.12.2019 № 62-222 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 36 474 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14 784 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 376 тысяч тенге;
субвенции 408 тысяч тенге;
2) затраты 38 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 705 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.12.2019 № 62-222 (вводится в действие с 01.01.2019).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық маслихатының
сессия төрағасы Е. Нурпейсов
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №46-186 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Нурпейсов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению
Капшагайского городского
маслихата от 9 января 2019 года
№ 46-186 "О бюджетах сельских
округов города Капшагай
на 2019-2021 годы"
Бюджет Заречного сельского округа на 2019 год