Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 31 мамырдағы № 51-197 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 10 маусымда № 5167 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 44-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5003 тіркелген, 2019 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 742 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 254 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17 277 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 221 198 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 250 010 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 255 288 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 456 227 мың теңге;
субвенциялар 2 538 495 мың теңге;
2) шығындар 10 429 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10 712 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 438 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 697 984 мың теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 44-180 "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 31 мая 2019 года № 51-197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2019 года № 5167
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстанот 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 44-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5003, опубликован 29 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 742 670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 254 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17 277 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 221 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 250 010 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 255 288 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 456 227 тысяч тенге;
субвенции 2 538 495 тысяч тенге;
2) затраты 10 429 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 712 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 438 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 697 984 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 697 984 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Ю. Донская
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 697 984 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Капшагайского городского маслихата Ю. Донская
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы "31" мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-197 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсан "Қапшағай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-180 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от "31" мая 2019 года № 51 -197 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 44-180 "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 44-180 "О бюджете города Капшагай на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

277 827
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
277 827
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
248 995
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
248 995
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 780
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 100
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
119 114
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 674
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
42 500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
57 627
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
605 193
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
160 220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149 686
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
149 368
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
318
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 534
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 222
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 312
2
Әлеуметтiк көмек
408 630
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408 630
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
145 417
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 353
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 994
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110 551
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 303
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 546
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
68 401
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

277 827
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
277 827
9
Прочие услуги в области образования
248 995
464
Отдел образования района (города областного значения)
248 995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 780
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
119 114
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 674
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42 500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57 627
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
605 193
1
Социальное обеспечение
160 220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149 686
005
Государственная адресная социальная помощь
149 368
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
318
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 534
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 222
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 312
2
Социальная помощь
408 630
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
408 630
002
Программа занятости
145 417
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 353
006
Оказание жилищной помощи
10 994
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110 551
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 303
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 546
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68 401
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения