Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 35-217 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5080 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 32-202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3257768 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 305651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17000 мың теңге;
трансферттер түсімі 2924367 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1014272 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 553105 мың теңге;
субвенциялар 1356990 мың теңге;
2) шығындар 3302342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 11363 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 55937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 55937 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 35-217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5080
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 32-202 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5006, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 3257768 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 305651 тысяча тенге;
неналоговые поступления 10750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2924367 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1014272 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 553105 тысяч тенге;
субвенции 1356990 тысяч тенге;
2) затраты 3302342 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 11363 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11363 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55937 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Г. Ибраимова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-217 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 32-202 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 20 марта 2019 года № 35-217 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 32-202 "О бюджете города Текели на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

19 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
24 996
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
316 254
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
48 390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46 327
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45 715
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
612
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 063
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 063
2
Әлеуметтік көмек
234 875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232 433
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95 432
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
644
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 575
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 248
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 734
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36 528
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 972
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 442
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 442
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 989
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 989
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 294
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 608
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
3 922
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

19 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 996
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
316 254
1
Социальное обеспечение
48 390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 327
005
Государственная адресная социальная помощь
45 715
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
612
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 063
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 063
2
Социальная помощь
234 875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232 433
002
Программа занятости
95 432
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
644
006
Оказание жилищной помощи
11 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 575
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 248
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 528
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 972
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 442
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 442
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 989
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 294
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 608
021
Капитальные расходы государственного органа
165
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 922
07
Жилищно-коммунальное хозяйство