Ақсу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 193 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 мамырда № 5130 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу ауданы әкімінің орынбасары Есжанов Газиз Отарбаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов
Ақсу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "14" мамыр "Ақсу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" №193 қаулысына 1-қосымша
Ақсу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Ақсу ауылдық округі бойынша:
1) Ақсу ауылы, Күнғали көшесі, № 22, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд;
2) Көкжайдақ ауылы, Орталық көшесі, № 1, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд;
3) Шолақөзек ауылы, Талдыарық көшесіндегі № 12 үйдің жанындағы стенд.
2. Арасан ауылдық округі бойынша:
1) Арасан ауылы, Ғ. Мамбетов көшесі, № 25, мәдениет үйінің ғимараты жанындағы стенд;
2) Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі, № 20, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
3. Егінсу ауылдық округі бойынша:
1) Егінсу ауылы, С. Жақаев көшесі, № 7, медициналық пункті ғимараты жанындағы стенд.
4. Есеболатов ауылдық округі бойынша:
1) Есеболатов ауылы Алыбаев және Круценко көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Қызылқайың ауылы, Бұхар Жырау және Мәметова көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Таусамалы ауылы, Ғарышкер көшесі, № 1, Бұрыңғы жол жөндеу кәсіпорнының алдындағы стенд.
5. Жаңалық ауылдық округі бойынша:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Аксуском районе
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 14 мая 2019 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2019 года № 5130
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аксуской районной территориально избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аксуского района Есжанова Газиза Отарбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Базарханов
Приложение 1 к постановлению акимата Аксуского района от "14" мая 2019 года № 193 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Аксуском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Аксуском районе
1. По Аксускому сельскому округу:
1) село Аксу, улица Кунгали, № 22, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кокжайдак, улица Орталык, № 1, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
3) село Шолакозек, стенд возле дома № 12 по улице Талдыарыка.
2. По Арасанскому сельскому округу:
1) село Арасан, улица Г. Мамбетова, № 25, доска у здания дома культуры;
2) село Кызылжар, улица Кызылжар, № 20, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
3. По Егинсускому сельскому округу:
1) село Егинсу, улица С. Жакаева, № 7, стенд у здания медицинского пункта.
4. По Есеболатовскому сельскому округу:
1) село Есеболатов, стенд на пересечении улиц Алыбаева и Круценко;
2) село Кызылкайын, стенд на пересечении улиц Бухар Жырауа и Маметова;
3) село Таусамалы, улица Гарышкер, № 1, стенд перед бывшим предприятием по ремонту дорог.
5. По Жаналыкскому сельскому округу:

1) Жаңалық ауылы, Д. Нұрғалиев және Ш. Бәтенов көшелерінің қиылысындағы стенд.
6. Қарасу ауылдық округі бойынша:
1) Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі, № 27, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд;
2) Еңбек ауылы, М.Ермектасов көшесі, № 28, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд;
3) Тарас ауылы, Тәуке хан көшесі, № 23, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
7. Қаракөз ауылдық округі бойынша:
1) Қаракөз ауылы, Басқан көшесі, № 17, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд;
2) Кеңғарын ауылы, Е. Сиқымов көшесіндегі № 33 үйдің жанындағы стенд.
8. Қарашілік ауылдық округі бойынша:
1) Сағабүйен ауылы, Қ.Терібаев көшесі, № 18, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд;
2) Қарашілік ауылы, Н. Қастекбаев көшесі, № 6, фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
9. Қапал ауылдық округі бойынша:
1) Қапал ауылы, Т. Бигельдиев көшесі, № 9, Е. Жайсанбаев атындағы орта мектеп ғимараты жанындағы стенд;
2) Қапал ауылы, Ғ. Орманов көшесі, № 1, Ғ. Орманов атындағы орта мектеп ғимараты жанындағы стенд;
3) Қапал ауылы, О. Жандосов көшесі, № 1, Қапал ауылдық ауруханасының жанындағы стенд.
10. Көшкентал ауылдық округі бойынша:
1) Көшкентал ауылы, Н. Түшкенов көшесі, № 1, Көшкентал орта мектебі ғимараты жанындағы стенд;
2) Көлтабан ауылы, Орталық көшесі, № 15 "Б", фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
11. Барлыбек Сырттанов ауылдық округі бойынша:
1) Барлыбек Сырттанов ауылы, Мамырбеков көшесінің бойындағы стенд;
2) Копа ауылы, Алтай және Қазақстан көшелерінің қиылысындағы стенд.
12. Қызылағаш ауылдық округі бойынша:
1) Қызылағаш ауылы, Жастар көшесі, № 27, Қызылағаш ауылының "Казпочта" ғимараты жанындағы стенд.
2) Ақтоған ауылы, Қараторғай көшесінің бойындағы фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
13. Матай ауылдық округі бойынша:
1) Матай ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 31, Матай ауылдық ауруханасы ғимараты жанындағы стенд;
2) Матай ауылы, Б.Нүрпеисов көшесі, № 32, "Кәусар" балабақшасы ғимараты жанындағы стенд;
3) Құрақсу ауылы, Орталық көшесі, № 19, ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд.
14. Молалы ауылдық округі бойынша:
1) Молалы ауылы, Құрманғазы көшесі, № 12, Молалы ауылдық мәдениет үйі ғимараты жанындағы стенд;
2) Алажиде станциясы, Абай және О. Бөкей көшелерінің қиылысындағы фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
15. Ойтоған ауылдық округі бойынша:
1) Ойтоған ауылы, Мәдіқожа және Чукенов көшелерінің қиылысындағы фельдшерлік акушерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.

1) село Жаналык, стенд на пересечении улиц Д. Нургалиева и Ш. Батенова.
6. По Карасускому сельскому округу:
1) село Кенжыра, улица Акимшилик, № 27, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Енбек, улица М. Ермектасова, № 28, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта;
3) село Тарас, улица Тауке хана, № 23, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
7. По Каракозскому сельскому округу:
1) село Каракоз, улица Баскана, № 17, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта;
2) село Кенгарын, стенд возле дома № 33 по улице Е. Сихимова.
8. По Карашиликскому сельскому округу:
1) село Сагабуйен, улица К. Терибаева, № 18, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Карашилик, улица Н. Кастекбаева, № 6, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
9. По Капальскому сельскому округу:
1) село Капал, улица Т. Бигельдиева, № 9, стенд у здания средней школы имени Е. Жайсанбаева;
2) село Капал, улица Г. Орманова, № 1, стенд у здания средней школы имени Г. Орманова;
3) село Капал, улица Жандосова, № 1, стенд у здания сельской больницы Капал;
10. По Кошкенталскому сельскому округу:
1) село Кошкентал, улица Н. Тушкенова, № 1, стенд у здания средней школы Кошкентал;
2) село Колтабан, улица Орталык, № 15 "Б", стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
11. По Б. Сырттановскому сельскому округу:
1) село Б. Сырттанов, стенд по улице Мамырбекова;
2) село Копа, стенд на пересечении улиц Алтая и Казахстана.
12. По Кызылагашскому сельскому округу:
1) село Кызылагаш, улица Жастар, № 27, стенд у здания "Казпочты" села Кызылагаш;
2) село Актоган, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта по улице Караторгай;
13. По Матайскому сельскому округу:
1) село Матай, улица М. Тынышбаева, № 31, стенд у здания сельской больницы Матай;
2) село Матай, улица Б. Нурпеисова, № 32, стенд у здания детского сада "Каусар";
3) село Кураксу, улица Орталык, № 19, стенд у здания сельского фельдшерского пункта;
14. По Молалинскому сельскому округу:
1) село Молалы, улица Курмангазы, № 19, стенд у здания сельского дома культуры Молалы;
2) станция Алажиде, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта на пересечении улиц Абая и О. Бокей.
15. По Ойтоганскому сельскому округу:
1) село Ойтоган, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта на пересечении улиц Мадикожа и Чукенова.

16. Суықсай ауылдық округі бойынша:
1) Суықсай ауылы, Жақсылық көшесі, № 22, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты жанындағы стенд;
2) Ащыбұлақ ауылы, Д. Бейсенбаев көшесі, № 13, Ащыбұлақ клубының ғимараты жанындағы стенд;
3) Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, № 8, Баласаз фельдшерлік пункті ғимараты жанындағы стенд;
4) Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі, № 5, Ақтөбе фельдшерлік пункті ғимараты жанындағы стенд.
17. Жансүгіров ауылдық округі бойынша:
1) Жансүгіров ауылы, Б. Жидебаев және О. Жұмашев көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Жансүгіров ауылы, Ғ. Мұратбаев және Желтоқсан көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр және Ілияс Жансүгіров көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Алтынарық ауылы, Қ. Терібаев көшесінің бойындағы стенд;
5) Көкөзек ауылы, Қ. Терібаев атындағы мәдениет үйінің жанындағы стенд.
Ақсу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "14" мамыр "Ақсу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 193 қаулысына 2- қосымша
Ақсу ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Ақсу ауылдық округі бойынша:
1) Ақсу ауылы, Айсеркенов көшесі, № 13, Мамания орта мектебінің акті залы;
2) Көкжайдақ ауылы, Орталық көшесі, № 13, Абай орта мектебінің акті залы;
3) Шолақөзек ауылы, Талдыарық көшесі, № 2, Шолақөзек бастауыш мектебінің акті залы.
2. Арасан ауылдық округі бойынша:
1) Арасан ауылы, Т. Тұрғанбек көшесі, Б. Сырттанов атындағы орта мектебінің акті залы;
2) Қызылжар ауылы, Қызылжар бастауыш мектебінің акті залы.
3. Егінсу ауылдық округі бойынша:
1) Егінсу ауылы, Ыбырай көшесі, № 22, Егінсу орта мектебінің акті залы.
4. Есеболатов ауылдық округі бойынша:
1) Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі, № 40, Н. Есеболатов атындағы орта мектебінің акті залы;
2) Қызылкайың ауылы, Бұхар Жырау көшесі, № 19, Қызылқайың негізгі орта мектебінің акті залы;
3) Таусамалы ауылы, Кошевой көшесі, № 4, Ақсу аудандық электр жүйелері ғимаратының акті залы.
5. Жаңалық ауылдық округі бойынша:
1) Жаңалық ауылы, М. Қойшыбай көшесі, № 3, мәдениет үйінің акті залы.
6. Қарасу ауылдық округі бойынша:
1) Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі, № 28, Кеңжыра орта мектебінің акті залы;
2) Еңбек ауылы, М. Ермектасов көшесі, № 35, Қарасу негізгі орта мектебінің акті залы;
3) Тарас ауылы, Тәуке хан көшесі, № 9, Тарас негізгі орта мектебінің акті залы.
7. Қарақөз ауылдық округі бойынша:
1) Қаракөз ауылы, Жамбыл көшесі, № 19, Б. Садырбайұлы атындағы орта мектебінің мұғалімдер кабинеті;
2) Кеңғарын ауылы, Шірікарал көшесі, № 45, Кеңғарын негізгі орта мектебінің мұғалімдер кабинеті.

16. По Суыксайскому сельскому округу:
1) село Суыксай, улица Жаксылык, № 22, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Ащыбулак, улица Д. Бейсенбаева, № 13, стенд у здания клуба Ащибулак;
3) село Баласаз, улица Баласаз, № 8, стенд у здания фельдшерского пункта Баласаз;
4) село Актобе, улица Актобе, № 5, стенд у здания фельдшерского пункта Актобе.
17. По Жансугуровскому сельскому округу:
1) село Жансугурова, стенд на пересечении улиц Б. Жидебаева и О. Жумашева;
2) село Жансугурова, стенд на пересечении улиц Г. Муратбаева и Желтоксан;
3) село Жансугурова, стенд на пересечении улиц Кабанбай батыра и Илияса Жансугурова;
4) село Алтынарык, стенд по улице Куата Терибаева;
5) село Кокозек, стенд у здания дома культуры имени Куата Терибаева.
Приложение 2 к постановлению акимата Аксуского района от "14" мая 2019 года № 193 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Аксуском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Аксуском районе
1. По Аксускому сельскому округу:
1) село Аксу, улица Айсеркенова, № 13, актовый зал средней школы Мамания;
2) село Кокжайдак, улица Орталык, № 13, актовый зал средней школы Абая;
3) село Шолакозек, улица Талдыарык, № 2, актовый зал начальной школы Шолакозек.
2. По Арасанскому сельскому округу:
1) село Арасан, улица Т. Турганбек, актовый зал средней школы имени Б. Сырттанова;
2) село Кызылжар, актовый зал начальной школы Кызылжар.
3. По Егинсускому сельскому округу:
1) село Егинсу, улица Ыбырай, № 22, актовый зал средней школы Егинсу.
4. По Есеболатовскому сельскому округу:
1) село Есеболатов, улица Жамбула, № 40, актовый зал средней школы имени Н. Есеболатова;
2) село Кызылкайын, улица Бухар Жырау, № 19, актовый зал основной средней школы Кызылкайын;
3) село Таусамалы, улица Кошевой, № 4, актовый зал у здания Аксуской районной электросети.
5. По Жаналыкскому сельскому округу:
1) село Жаналык, улица М. Койшыбай, № 3, актовый зал дома культуры.
6. По Карасускому сельскому округу:
1) село Кенжыра, улица Акимшилик, № 28, актовый зал средней школы Кенжыра;
2) село Енбек, улица М. Ермектасова, № 35, актовый зал основной школы Карасу;
3) село Тарас, улица Таукехана, № 9, доска у здания основной школы Тарас.
7. По Каракозскому сельскому округу:
1) село Каракоз, улица Жамбыла, № 19, учительский кабинет средней школы имени Б. Садырбайулы;
2) село Кенгарын, улица Ширикарал, № 45, учительский кабинет средней школы Кенгарын.

8. Қарашілік ауылдық округі бойынша:
1) Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі, № 26, Р. Тәжібаев атындағы мәдениет үйінің акті залы;
2) Қарашілік ауылы, Н. Қастекбаев көшесі, № 7 "А", Қарашілік орта мектебінің акті залы.
9. Қапал ауылдық округі бойынша:
1) Қапал ауылы, М. Алыбаев көшесі, № 21, мәдениет үйінің акті залы.
10. Көшкентал ауылдық округі бойынша:
1) Көшкентал ауылы, Амангелді көшесі, № 30, мәдениет үйінің акті залы;
2) Көлтабан ауылы, Орталық көшесі, № 15, Көлтабан негізгі мектебінің мұғалімдер кабинеті.
11. Б. Сырттанов ауылдық округі бойынша:
1) Б. Сырттанов ауылы, О. Жандосов көшесі, № 1, Ғ. Мұратбаев атындағы негізгі орта мектебінің акті залы;
2) Қопа ауылы, Балтабай көшесі, № 1 "А", Ш. Уалиханов атындағы негізгі орта мектебінің акті залы.
12. Қызылағаш ауылдық округі бойынша:
1) Қызылағаш, Жастар көшесі, № 10, мәдениет үйінің акті залы;
2) Ақтоған ауылы, Дөсет ата көшесі, № 17, Қызылағаш негізгі мектебінің акті залы.
13. Матай ауылдық округі бойынша:
1) Матай ауылы, Депо көшесі, № 1, Депо клубы ғимаратының акті залы;
2) Матай ауылы, Т. Бейсенбеков көшесі, № 4 "А", Матай орта мектебінің акті залы;
3) Матай ауылы, А. Қисабеков көшесі, № 18, ПЧ-41 жол дистанциясы ғимаратының кабинеті;
4) Құрақсу ауылы, Орталық көшесі, № 29, фельдшерлік пунктінің кабинеті.
14. Молалы ауылдық округі бойынша:
1) Молалы ауылы, Сексенбай батыр көшесі, № 25 "А", М. Әуезов атындағы негізгі орта мектебінің акті залы;
2) Алажиде ауылы, Мектеп көшесі, № 3, Алажиде атындағы негізгі орта мектебінің акті залы;
15. Ойтоған ауылдық округі бойынша:
1) Ойтоған ауылы, Шүкенов көшесі, № 10, мәдениет үйінің акті залы;
16. Суықсай ауылдық округі бойынша:
1) Суықсай ауылы, Омаров көшесі, № 13, мәдениет үйінің акті залы.
2) Ащыбұлақ ауылы, Достық көшесі, № 22, М. Маметова орта мектебінің акті залы;
3) Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, № 7, Баласаз бастауыш мектебінің акті залы;
4) Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі, № 3, Ақтөбе бастауыш мектебінің акті залы;
17. Жансүгіров ауылдық округі бойынша:
1) Жансүгіров ауылы, О. Жұмашев көшесі, № 49, Е. Сиқымов атындағы орта мектебінің акті залы;
2) Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 42, "Ақын Сара" мәдени жастар орталығының акті залы;
3) Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі, № 6, Қ. Сәтбаев атындағы орта-мектеп гимназиясының акті залы;
4) Алтынарық ауылы, Абай көшесі, № 2, Қаракемер орта мектебінің акті залы;
5) Көкөзек ауылы, Мектеп көшесі, № 1, Қ. Терібаев атындағы орта мектебінің акті залы.

8. По Карашиликскому сельскому округу:
1) село Сагабуйен, улица Абылайхана, № 26, актовый зал дома культуры имени Р. Тажибаева;
2) село Карашилик, улица Н. Кастекбаева, № 7 "А", актовый зал средней школы Карашилик.
9. По Капальскому сельскому округу:
1) село Капал, улица М. Алыбаева, № 21, актовый зал дома культуры.
10. По Кошкенталскому сельскому округу:
1) село Кошкентал, улица Амангелды, № 30, актовый зал дома культуры;
2) село Колтабан, улица Орталык, № 15, учительский кабинет основной школы Колтабан.
11. По Б. Сырттановскому сельскому округу:
1) село Б. Сырттанов, улица О. Жандосова, № 1, актовый зал основной средней школы имени Г. Муратбаева;
2) село Копа, улица Балтабай, № 1 "А", актовый зал основной средней школы имени Ш. Уалиханова.
12. По Кызылагашскому сельскому округу:
1) село Кызылагаш, улица Жастар, № 10, актовый зал дома культуры;
2) село Актоган, улица Досет ата, № 17, актовый зал основной школы Кызылагаш.
13. По Матайскому сельскому округу:
1) село Матай, улица Депо, № 1, актовый зал у здания клуба Депо;
2) село Матай, улица Т. Бейсенбекова, № 4 "А", актовый зал средней школы Матай;
3) село Матай, улица А. Кисабекова, № 18, кабинет у здания дистанции пути ПЧ-41;
4) село Кураксу, улица Орталык, № 29, кабинет фельдшерского пункта;
14. По Молалинскому сельскому округу:
1) село Молалы, улица Сексенбай батыра, № 25 "А", актовый зал основной средней школы имени М. Ауезова;
2) станция Алажиде, улица Мектеп, № 3, актовый зал основной средней школы Алажиде.
15. По Ойтоганскому сельскому округу:
1) село Ойтоган, Шукенова, № 10, актовый зал дома культуры;
16. По Суыксайскому сельскому округу:
1) село Суыксай, улица Омарова, № 13, актовый зал дом культуры;
2) село Ащыбулак, улица Достык, № 22 "А", актовый зал средней школы имени М. Маметовой;
3) село Баласаз, улица Баласаз, № 7, актовый зал начальной школы Баласаз;
4) село Актобе, улица Актобе, № 3, актовый зал начальной школы Актобе.
17. По Жансугуровскому сельскому округу:
1) село Жансугурова, улица О. Жумашева, № 49, актовый зал средней школы имени Е. Сихимова;
2) село Жансугурова, улица Кабанбай батыра, № 42, актовый зал культурно-молодежного центра "Акын Сара";
3) село Жансугурова, улица Желтоксан, № 6, актовый зал средней школы-гимназии имени К. Сатбаева;
4) село Алтынарык, улица Абая, № 2, актовый зал средней школы Каракемер;
5) село Кокозек, улица Мектеп, № 1, актовый зал средней школы имени К. Терибаева.