Ақсу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 49-230 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 30 шілдеде № 5213 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 66-291 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.09.2020 № 66-291 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. "Ақсу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-14 шешім (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3852 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 10 маусымында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Даулетбекова
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аксускому району
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 26 июля 2019 года № 49-230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2019 года № 5213. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 66-291
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22.09.2020 № 66-291 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан на не используемые земли сельскохяйственного назначения по Аксускому району.
2. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 3-14 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аксускому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3852, опубликован 10 июня 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата К. Даулетбекова
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов