Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 46-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5036 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 258 074 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 96 955 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 91 276 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 5 679 мың теңге;
2) шығындар 264 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 507 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 61-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 92 766 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 59 987 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 32 779 мың теңге;
2) шығындар 128 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 402 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 61-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 46-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5036.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 258 074 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 161 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 96 955 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 91 276 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 5 679 тысяч тенге;
2) затраты 264 581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 507 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 122 853 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 92 766 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 59 987 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 32 779 тысяч тенге;
2) затраты 128 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 402 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019).

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 697 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 61-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 697 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

15. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М. Байгужанов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысының міндетін атқарушы Е. Жуанышбаев
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 61-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

15. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата М. Байгужанов
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата Алакольского Е. Жуанышбаев
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет города Ушарал на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы