Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 қаңтарындағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 51-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 16 сәуірде № 5112 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4-тармағына, 104 бабының 5-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 09 қаңтарындағы № 46-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 тіркелген, 2019 жылдың 5 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 213966 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 52587 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 46908 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 5679 мың теңге;
2) шығындар 220473 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6507 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 118306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 88219 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55440 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 32779 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 09 января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2019 года № 5112
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы" от 09 января 2019 года № 46-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5036, опубликован 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 213966 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 161379 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52587 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 46908 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 5679 тысячи тенге;
2) затраты 220473 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6507 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6507 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 118306 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 30087 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 88219 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 55440 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 32779 тысячи тенге;

2) шығындар 123708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5402 мың теңге.";
"3. Бескөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47692 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23197 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24495 мың теңге;
2) шығындар 84235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7326 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7326 мың теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 106945 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 106945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 мың теңге;
2) шығындар 151890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12555 мың теңге.";
"5. Ырғайты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55928 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37563 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11189 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26374 мың теңге;

2) затраты 123708 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5402 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5402 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 76909 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29217 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 47692 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23197 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24495 тысяч тенге;
2) затраты 84235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7326 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7326 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 139335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32390 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 106945 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 106945 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 151890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12555 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 55928 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 18365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37563 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11189 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26374 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2697 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2697 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2697 тысячи тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Слямов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "3" сәуірдегі Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-1 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата А. Слямов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "3" апреля 2019 года № 51-1 О внесений изменений в решение Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы "

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "3" сәуірдегі Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-1 шешіміне 5-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешімімен бекітілген 13-қосымша
2019 жылға арналған Ырғайты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

452
Отдел финансов района (города облостного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 5 к решению Алакольского районного маслихата от "3" апреля 2019 года № 51-1 О внесений изменений в решение Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы "
Приложение 13 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы