Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 57-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5243 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 45-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5016 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 623 915 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3 528 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 370 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 27 455 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 054 062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 965 463 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 628 799 мың теңге;
субвенциялар 4 459 800 мың теңге;
2) шығындар 14 655 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29 574 мың теңге, соның ішінде:бюджеттік кредиттер 45 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 876 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2019 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5243
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы " от 28 декабря 2018 года № 45-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5016, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 14 623 915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 528 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 370 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 27 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 054 062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 965 463 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 628 799 тысяч тенге;
субвенции 4 459 800 тысяч тенге;
2) затраты 14 655 535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 574 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 45 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 876 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 61 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 61 194 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 61 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 61 194 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы С. Карабеков
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 10 " қыркүйектегі "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57-1 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата С. Карабеков
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от " 10 " сентября 2019 года № 57-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от "28" декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2020 годы"

80 867
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрлыс бөлімі
17 015
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 015
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1 278 374
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 278 374
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 383
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
18 400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
161 514
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 759
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 038 068
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 230 673
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
671 258
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
662 029
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
661 849
057
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік құралдармен қамтамасыз ету
180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 229
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
9 229
2
Әлеуметтік көмек
524 850
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
524 850
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
278 665
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 225
006
Тұрғын үй көмек көрсету
3 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 573
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 545
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44 638
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

80 867
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 015
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17 015
9
Прочие услуги в области образования
1 278 374
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 278 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 383
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
18 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
161 514
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 759
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 038 068
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 230 673
1
Социальное обеспечение
671 258
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
662 029
005
Государственная адресная социальная помощь
661 849
057
обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
180
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 229
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
9 229
2
Социальная помощь
524 850
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
524 850
002
Программа занятости
278 665
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 225
006
Оказание жилищной помощи
3 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 573
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 545
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 638
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида