Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 51-238 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5077 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 18 277 371 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 329 017 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 134 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 20 857 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 903 363 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 43 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 43 945 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 2 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 14 859 416 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 964 415 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 149 176 мың теңге;
субвенциялар 6 745 825 мың теңге;
2) шығындар 18 486 927 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 146 211 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 43 164 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 марта 2019 года № 51-238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5077
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5004, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 18 277 371 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 329 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 134 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 903 363 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 43 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 43 945 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 2 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 14 859 416 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 964 415 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 149 176 тысяч тенге;
субвенции 6 745 825 тысяч тенге;
2) затраты 18 486 927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 146 211 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 43 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 355 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 355 767 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 355 767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 355 767 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Абаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 51-238 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата А. Абаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "19" марта 2019 года № 51-238 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"

031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
27044
2
Әлеуметтік көмек
466248
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
466248
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
171290
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
52608
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10596
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21970
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58014
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшініңжәне есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
94165
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53363
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45084
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45084
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34123
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3716
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7245
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 943104
1
Тұрғын үй шаруашылығы
710681
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
175
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
175
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
635416
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
33890
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
601526
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
75090
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12787
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62303
2
Коммуналдық шаруашылық
1 983356
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
27044
2
Социальная помощь
466248
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
466248
002
Программа занятости
171290
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
52608
006
Оказание жилищной помощи
10596
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21970
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58014
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
94165
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53363
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45084
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34123
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3716
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7245
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 943104
1
Жилищное хозяйство
710681
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
175
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
175
467
Отдел строительства района (города областного значения)
635416
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
33890
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
601526
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
75090
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
12787
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
62303
2
Коммунальное хозяйство
1 983356
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа