Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 54-257 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 6 маусымда № 5156 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 20 191 067 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 329 017 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 134 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 20 857 мың теңге;
трансферттер түсiмі 16 817 059 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 43 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 43 947 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 16 773 112 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 861 550 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 165 737 мың теңге;
субвенциялар 6 745 825 мың теңге;
2) шығындар 20 400 623 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 146 211 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 43 164 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2019 года № 54-257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 июня 2019 года № 5156
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5004, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 191 067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 329 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 134 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 817 059 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 43 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 43 947 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 16 773 112 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 861 550 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 165 737 тысяч тенге;
субвенции 6 745 825 тысяч тенге;
2) затраты 20 400 623 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 146 211 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 43 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 355 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 355 767 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 355 767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 355 767 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Жарасбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл ауданыдық мәслихатының 2019 жылғы "29" мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 54-257 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Жарасбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "29" мая 2019 года № 54-257 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"