Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-100 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5028 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 316 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 19 102 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 102 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 54 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 2 759 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 56-153 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 83 137 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 83 137 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 108 806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 327 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 56-153 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 41-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5028.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 51 316 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 102 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 102 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 54 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 759 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 56-153 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 107 479 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 83 137 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 83 137 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 108 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 327 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 56-153 (вводится в действие с 01.01.2019).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 498 мың теңге.
Ескерту. 26 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 56-153 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2019 жылға арналған қала мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 343651 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округіне
Бәйдібек би ауылдық округіне
Бәйтерек ауылдық округіне
Есік қалалық округіне
Жанашар ауылдық округіне
Рахат ауылдық округіне
Саймасай ауылдық округіне
Түрген ауылдық округіне
Шелек ауылдық округіне
7767 мың теңге;
12825 мың теңге;
30585 мың теңге;
167361 мың теңге;
9790 мың теңге;
21715 мың теңге;
2767 мың теңге;
43372 мың теңге;
47469 мың теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 498 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 - в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 56-153 (вводится в действие с 01.01.2019).
27. Предусмотреть в бюджетах города Есик и сельских округов на 2019 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 343651 тысяча тенге, в том числе:
Аватского сельского округа
Сельского округа Байдибек бия
Байтерекского сельского округа
Есикского городского округа
Жанашарского сельского округа
Рахатского сельского округа
Саймасайского сельского округа
Тургенского сельского округа
Шелекского сельского округа
7767 тысяч тенге;
12825 тысяч тенге;
30585 тысяч тенге; 167361 тысяча тенге;
9790 тысяч тенге;
21715 тысяч тенге;
2767 тысяч тенге;
43372 тысячи тенге;
47469 тысяч тенге.

28. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
29. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Нурбеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 1-қосымша

28. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Б. Нурбеков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 2-қосымша
2020 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Аватского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 16-қосымша
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 56-153 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 16 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 16 - в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 56-153 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Байтерекского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы