Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 49-125 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 маусымда № 5180 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5028 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 267 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 267 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 54 240 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 2 759 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 83 625 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 83 625 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 49-125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2019 года № 5180
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 41-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5028, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 51 481 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 267 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 267 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 54 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 759 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 108 967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 83 625 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 83 625 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

2) шығындар 110 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 327 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 069 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 291 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 291 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 46 327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 258 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 258 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 3 097 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 097 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 48 969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 498 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 654 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 952 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 952 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 74 582 мың теңге;

2) затраты 110 294 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 327 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 45 069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 778 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 291 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 291 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 46 327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 258 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 258 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 46 471 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 3 097 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 097 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 48 969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 498 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 66 654 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 952 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 952 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 74 582 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 072 мың теңге.";
"12. 2019-2021 жылдарға арналған Қаракемер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 633 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 2 950 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 950 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 43 353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 720 мың теңге.";
"13. 2019-2021 жылдарға арналған Қаражота ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 57 206 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 206 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 75 707 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 707 мың теңге.";
"14. 2019-2021 жылдарға арналған Қырбалтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 710 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 710 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 36 494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 374 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 072 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 072 тысячи тенге.";
"12. Утвердить бюджет Каракемерского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 42 633 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 683 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 2 950 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 950 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 43 353 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 720 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Каражотинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 75 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 794 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 57 206 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57 206 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 75 707 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 707 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Кырбалтабайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 35 120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23 710 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 710 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 36 494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 374 тысячи тенге;

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы Г. Егенбаева
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат хатшысының м.а. А. Рустамбеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" № 49-125 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Енбекшиказахского
районного маслихата Г. Егенбаева
и.о. Секретаря
Енбекшиказахского
районного маслихата А. Рустамбеков
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 11 июня 2019 года № 49-125 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов на 2019-2021 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-125 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 11 июня 2019 года № 49-125 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
№ 49-125 шешіміне 4-қосымша Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 10-қосымша
2019 жылға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Отдел финансов района (города областного значения)
0
056
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 11 июня 2019 года № 49-125 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов на 2019-2021 годы"
Приложение 10 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Бюджет сельского округа Байдибек бия на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы